کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو میخوام بدون صافی

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین می خوام بدون صافی!!! برخی از مشتریان کراتین مو بهار گلی چنین درخواستی رو از ما دارن. جهت اطلاع این مشتریان عزیز کراتین مو باید بگم که انجام کراتین مو بدون صافی ممکن نیست. و این مشتریان عزیز که در حقیقت فقط به دنبال احیای موهای خود هستند و دوست دارند که فر و یا حالت مواج موهایشان پایدار بماند باید بدنبال راه حل دیگری باشند.

کراتین مو چرا باعث صافی مو می شود؟

کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موی انسان ها وجود دارد. در افرادی که موهای لختی دارند این ماده بیشتر وجود دارد و در افرادی که موهای فر و یا مجعد دارند کراتین کمتر وجود دارد. در حقیقت این خاصیت ماده کراتین است که باعث لخت شدن موها می شود. در نتیجه زمانی که شما از خدمات کراتین مو استفاده می نمایید. این ماده به موهای شما اضافه می شود و باعث می شود که موهای مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی صاف و لخت شوند. اگر می خواهید بدانید که کارهایی که باید قبل از کراتین مو انجام دهید چیست ، می توانید مطلب کارهایی که باید قبل از کراتین مو انجام دهید را نیز مطالعه نمایید.

کراتین مو میخوام بدون صافی

نمیشه کراتین مو کنیم ولی موهامون فرش رو از دست نده؟

در پاسخ به این سوال باید بگم خیر ، کراتین مو در هر صورت صافی رو به موهای شما میده و اگر کسی به شما گفت که کراتین ما فقط احیا می باشد و صافی ندارد باید به کار او شک کنید. چون صافی خاصیت جدا نشونده از کراتین مو می باشد. بعضی از مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی دارای موهای فر زیبایی هستند و دوست ندارند که این فر از بین بره. این دوستان عزیز باید از روشهای دیگری برای احیای موهای خود استفاده نمایند که خوب طبیعتا هرگز به قدرت و خوبی کراتین مو نمی باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید