کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو هر بار بهتر از بار قبل

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

صحبت پیرامون کراتین مو همواره زیاد است. برخی صحبت ها درست و برخی نادرست می باشد. در حقیقت به دلیل ناشناخته بودن عمومی کراتین مو و شباهت این روش احیا و صافی مو با سایر روش ها باعث بروز شایعات زیادی حول محور کراتین مو شده است. یکی از شایعاتی که به صورت نادرست می باشد. یکبار مصرف بودن کراتین مو می باشد. در این مقاله سعی بر این داریم که این موضوع را بشکافیم و شما را به طور کامل آگاه نماییم. پس برای باز کردن بیشتر این موضوع و آشنایی بهتر با کراتین مو در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کراتین مو فقط برای یکبار جواب می دهد؟!

این سوالی می باشد که در ذهن برخی از مشتریان عزیز کراتین مو شکل می گیرد. یا در واقع می پرسند که کراتین مو یکبار مصرف می باشد؟ یعنی فقط برای یکبار جواب می دهد و دفعه دوم دیگر کارساز نیست؟ پاسخ به این سوال قطعا منفی می باشد. کراتین مو به دلیل درمانی بودن و به دلیل شیمیایی نبودن همواره جواب و نتیجه می دهد و جالب است بدانید که دفعات دوم ، سوم و ... حتی بهتر از دفعه اول نتیجه می دهند. این یکی از مهمترین مزیت های کراتین مو در برابر سایر روش های صافی مو می باشد. حال می پرسید چرا؟ بسیار ساده است کراتین مو به دلیل تزریق ماده کراتین به موهای شما که یک ماده کاملا طبیعی و غیر شیمیایی می باشد موهای شما را صاف و احیا می کند و برعکس سایر روش های شیمیایی که ساختار موی شما را در همان دفعه اول از بین می برند هرگز ساختار موی شما را از حالت طبیعی خارج نمی کند و به واسطه همین دلایل می باشد که دفعات بعد از دفعه اول شما حتی نتیجه بهتری نیز از کراتین مو بدست می آورید. اگه می خواید درباره کراتین مو ، صافی و احیای مو بیشتر بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو صافی و احیای مو رو مطالعه نمایید.

کراتین مو هر بار بهتر از بار قبل

فقط کراتین مو ، روش های دیگر هرگز!

همانطور که در بالا اشاره کردیم ما فقط کراتین مو را به شما توصیه می نماییم. چون سایر روش های صافی مو مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی ، گلت و ... باعث از بین رفتن ساختار مو می شوند و در حقیقت برعکس کراتین مو ، موی شما بعد از انجام این روش ها به یک موی مرده تبدیل می شود و دیگر هرگز ساختار قبلی خود را بدست نخواهد آورد. پس لطفا به سلامت موهای خود اهمیت دهید و برای سلامت ، احیا و صافی موهای خود فقط از کراتین مو استفاده نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید