کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو و داستان دکلره

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

خیلی از مشتریان عزیز کراتین مو ما همیشه این سوال رو می پرسن که می تونم دکلره کنم موهامو بعد از کراتین مو ، یا اینکه من تازه دکلره کردم موهامو می تونم کراتین مو انجام بدم یا نه؟ لازم هست کمی در مورد مساله دکلره مو و بلایی که می تونه بر سر موها یا کراتین مو بیاره براتون بنویسم.

تاثیر منفی دکلره بر روی کراتین مو

ببینید دوستان عزیز ، کار دکلره این هست که رنگ دانه های مو رو میبره و موها رو روشن میکنه ، اما این فقط رنگ دانه های مو نیستن که از بین می رن ، بلکه باعث خشکی شدید موها ، سوختگی و یا آدامسی شدن موها میشه. اول که می خوام بهتون توصیه کنم دکلره رو اگر اصرار به انجامش قبل از کراتین مو دارید ، حتما پیش یه آدم معتبر انجام بدید. چون کارب عمیقا تخصصی هست مثل کراتین مو! اگر دارید برنامه ریزی می کنید که بعد از کراتین مو برید و دکلره انجام بدید شدیدا در اشتباه هستید. چون کراتین مو باعث ترمیم موها و بر طرف کردن خشکی اونها با کمک کراتین موجود در مواد میشه و شما بلافاصله بعد از کراتین مو با دکلره کردن موهاتون این شانس رو از موهاتون می گیرید و باعث خشکی مجدد موها می شید. ضمنا این امر باعث میشه عمر کراتین مو شما شدیدا کاهش پیدا کنه و از بی بره. برای اطلاع بیشتر از مراقبت از کراتین مو می توانید مطلب مراقبت از کراتین مو را نیز مطالعه نمایید.

کراتین مو و داستان دکلره

آیا می تونم قبل از کراتین مو دکلره کنم؟

این یکی از همون سوالاتی هست که مشتریان عزیز خیلی زیاد از ما می پرسن، اینکه آیا می تونن قبل از انجام کراتین مو دکلره انجام بدن یا خیر؟ پاسخ ما مثبته ، می تونید انجام بدید. ولی یادتون باشه اگر قبلا هم دکلره انجام دادید برای جلوگیری از آسیب موهاتون با خودتون وازلین ببرید و روی قسمتهایی که قبلا دکلره داشته بمالید تا دوباره اونها دکلره نشن و بسوزن یا آدامسی بشن. اما در کل می تونید قبل از انجام کراتین مو برید و دکلره انجام بدید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید