کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو و داستان چرب شدن موها

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

آیا بعد از انجام کراتین مو ، موها زودتر چرب می شود؟ این مورد یکی از سوالاتی که همواره مشتریان عزیز کراتین مو از ما می پرسند و در مورد آن کنجکاو هستند. در ادامه به شرح این موضوع مهم می پردازیم. همواره پیرامون کراتین مو به علت محبوبیت بالا سوالات و موارد متعددی وجود دارد که نیاز به توضیح و رفع ابهام دارد و ما در این راه به شما عزیزان و دوستداران خدمات کراتین مو کمک خواهیم کرد.

شرح علت چرب به نظر رسیدن موها بعد از کراتین مو

ما باید این نکته را بدانیم که سطح سر افراد بسته به خصوصیات ژنتیکی آنها چربی ایجاد می کند. در بعضی افراد میزان تولید چربی کف سر بیشتر است و در بعضی افراد کمتر. اما این چه ارتباطی با موضوع کراتین مو دارد. در حقیقت بعد از انجام خدمات کراتین مو ، به این خاطر که موها صاف و لخت و ابریشمی می شوند تماس بیشتری با کف سر بر قرار می کنند. و با توجه به چرب بودن کف سر ، بخشی از ساقه موها که به ریشه و کف سر نزدیک است بیشتر چرب می شود. و این تصور که موها بعد از انجام خدمات کراتین مو خود به خود چرب می شوند کاملا غلط است. در حقیقت این چربی متعلق به کف سر می باشد. نه موهای کراتین شده. اگه می خواید بدونید علت محبوبیت کراتین مو چیست ، می تونید مطلب علت محبوبیت کراتین مو چیست رو مطالعه نمایید.

کراتین مو و داستان چرب شدن موها

کراتین مو و از بین بردن چربی کف سر

در واقع از بین بردن چربی کف سر غیر ممکن است ، اما می توانیم با استفاده از رژیم غذایی میزان این چربی را به اندازه قابل توجهی کاهش دهیم. البته چرب شدن کف سر و یا موها هیچگونه صدمه ای به کراتین مو شما وارد نمی کند. اما از آنجا که برخی از افراد از چربی کف سر بسیار زیاد رنج می برند بهتر است تا می توانند غذاهای چرب را از رژیم غذایی خود حذف نمایند. همینطور حمام کردن بیشتر را در دستور کار خود قرار دهند. و البته از شامپوهای مورد تایید کراتین مو بهار گلی برای شستشوی موهای کراتین مو شده و زیبای خود استفاده کنند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید