کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو و روغن تراپی تضمین سلامت مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در دهه اخیر با توجه به روزانه شدن استفاده از لوازم آرایش و فراگیر شدن استفاده از آن در تمام نقاط دنیا موها بیشتر از قبل در معرض آسیب قرار می گیرند. کراتین مو و روغن تراپی دو روش بسیار عالی برای مقابله کردن با این آسیب ها هستند. درواقع میتوان گفت که بیشتر این آسیب ها به دلیل خشکی موها به وجود می آید که روغن تراپی و کراتین مو می تواند علاج بسیار مناسبی برای این نوع از آسیب دیدگی موهای شما باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با سیستم کلی کراتین مو و روغن تراپی و همینطور مزیت های آن ها آشنا کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

کراتین مو بهترین دوست برای درمان موها

کراتین مو این روزها در اکثر نقاط دنیا و در کشورهای پیشرفته انجام می شود و همینطور از محبیت بسیار بالایی برخوردار است. خیلی از افراد با کاری که کراتین مو با موها انجام میدهد آشنا نیستند و روند کاری کراتین مو را نمی دانند. در حقیقت کراتین مو یک روش درمانی می باشد که همچون روش های مضری که صرفا برای صافی مو هستند ، مثل ریباندینگ و گلد و ... شیمیایی نیست. کراتین مو علاوه بر اینکه موهای شما را صاف و ابریشمی می کند ، در ترمیم موهای آسیب دیده شما نیز نقش پر رنگی دارد و به سلامت موهای شما کمک می کند. ماده کراتین بعد از اینکه جذب موهای شما شد. باعث نرمی و ابریشمی شدن ، و همینطور ترمیم بافت آسیب دیده موهای شما می شود. پس کراتین مو یک روش غیر شیمیایی ، درمانی و در جهت ترمیم و همینطور صاف کردن موهای شما می باشد. اگه می خواید در مورد فاجعه ای دور از ذهن به نام کراتین مو در خانه بدونید ، می تونید مطلب فاجعه ای دور از ذهن به نام کراتین مو در خانه رو مطالعه نمایید.

کراتین مو و روغن تراپی تضمین سلامت مو

روغن تراپی ، بسیار مفید برای مو و کراتین مو

روغن تراپی یا همون درمان موها به روش روغن های ارگانیک و درمانی یک روش کاملا طبیعی برای رساندن مواد مغذی و خصوصا رطوبت ، به موهای شما می باشد. در حقیقت این روش آب رسانی به موهای شما را بسیار زیاد می کند که هم بر سلامت موهای شما تاثیر بسیاری دارد و هم باعث حفظ و نگهداری کراتین موهای شما می شود. روغن های مهم و تاثیرگذار بر موها و کراتین مو عبارتند از روغن آواکادو ، روغن نارگیل ، روغن آرگان ، روغن هسته انگور و ... شما می توانید با استفاده از این روغن ها و زدن اونها به ساقه موهای خود هم موهای سالم تری داشته باشید و هم به ماندگاری بیشتر کراتین موهای خود کمک کنید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید