کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو چقدر زمان نیاز دارد

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو یکی از بهترین روش های درمان موهای آسیب دیده می باشد. به عنوان مثال زمانی که شما موهایی سوخته و یا دارای موخوره داشته باشید. بهترین روش درمانی کراتین مو می باشد. اما کراتین مو برای موهای سالم و رنگ نشده نیز بسیار مفید و موثر است و باعث ابریشمی شدن و درخشش موها می شود. ضمن اینکه کراتین مو به موهای شما صافی نیز می دهد. یعنی اگر موهای شما وز می باشد و یا فر ریز یا درشت می باشد. به کمک کراتین مو می توانید از شر صاف کردن موهای خودتون طی روز خلاص شوید و به کمک کراتین مو ، موهای خود را صاف کنید.

مدت زمان انجام کراتین مو

کراتین مو امری زمان بر است و با یکی دو ساعت کار ، تمام نمی شود. به طور میانگین ، فرآیند انجام کراتین مو حدود 5 ساعت زمان می برد. که این زمان به طور ویژه ای به حجم و بلندی موهای مشتری عزیز کرتین مو بستگی دارد. البته بعضی از مشتریان عزیز کراتین مو ممکن است موهای کوتاهی داشته باشند. اما به شدت پر پشت و یا فر باشد. اون دسته از مشتریان کراتین مو قطعا رکورد زمان اجرای کراتین مو را خواهند شکست. بعد از انجام فرآیند کراتین مو باید چه کار کرد ، اجازه بدهید این قسمت را در پاراگراف بعدی برایتان شرح دهم. اگه می خواید بدونید عواقب کراتینه کردن مو توسط شخص غیر متخصص چیه؟ ، می تونید مطلب عواقب کراتینه کردن مو توسط شخص غیر متخصص رو مطالعه نمایید.

کراتین مو چقدر زمان نیاز دارد

کارهای لازم بعد از انجام کراتین مو

یکی از سوالات متداول در زمینه کراتین مو این می باشد که بعد از انجام کراتین مو چکار باید بکنیم؟ چه کارهایی را باید برای چه مدتی انجام ندهیم. یا به اصطلاح کراتین مو قرنطینه دارد یا خیر؟ ببینید اینکه کراتین مو قرنطینه دارد یا نه کاملا به مواد کراتین مویی که استفاده می کنید دارد. بعضی از موادهای کراتین مو بدون قرنطینه هستن و بعضی دیگر با قرنطینه و لازم به ذکر است که این امر دلیلی بر خوب بودن یا بد بودن مواد کراتین مو نمی باشد. پس در رابطه با قرنطینه باید از شخص انجام دهنده کراتین مویتان سوال کنید. امیدوارم که مطالب مربوط به کراتین مو خانه کراتین بهار گلی بتواند شما را با این پدیده دوست داشتنی در حیطه آرایش بانوان آشناتر کرده باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید